Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

6 500 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Velikost bytu je vhodná pro 1 os. nebo pro pár. K nastěhování ihned. Cena 6 500 Kč + 2 000 Kč služby a inkaso. Kauce 8 500 Kč. Vybavení: kuchyňská linka, lednice.

Detail
PRONÁJEM BYTU 1+1 KRÁLOVO POLE

PRONÁJEM BYTU 1+1 KRÁLOVO POLE

10 900 Kč za měsíc

Pronájem pěkného zařízeného bytu o velikosti 1+1 s balkonem nacházející se v cihlovém domě na ul. Hlaváčkova. Byt je vhodný pro 1 osobu nebo pár. Lokalita Královo Pole je velmi vyhledávaná z důvodu klidného bydlení z dobrou dostupností do centra města. K nastěhování od 1.2.2018. Kauce 1 měsíční nájem.

Detail
PRODEJ PARKOVACÍHO MÍSTA STARÝ LÍSKOVEC

PRODEJ PARKOVACÍHO MÍSTA STARÝ LÍSKOVEC

139 000 Kč

Prodej pozemku - parkovacího místa nacházející za na ulici U Leskavy, umístěného za domy.

Detail
PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

info v RK

Výhodná investice koupě nájemního domu na velmi frekventovaném místě v centru Brna. Budova má 4. nadzemní a jedno podzemní podlaží. V přízemí se nachází tři nebytové jednotky pronajaty stabilním nájemcům. Dále je v domě 12 bytových jednotek. Byty a nebytové prostory jsou pronajaty na dobu určitou. Na půdní prostor je vydané stavební povolení na vestavbu dalších 5ti bytových jednotek o čisté bytové ploše 522 m2. Celý projekt je připraven včetně rekonstrukce společných prostor opravy fasády..

Detail
PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje restaurace o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

3 500 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví nacházející se cihlovém domě na ulici Anenská. Bytová jednotka se nachází v 5.NP domu s výtahem. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení. Na domě proběhla rekonstrukce zateplení fasády a výměna oken. Byt je ve stávajícím stavu připraven k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

2 600 Kč za měsíc

Pronájem jednoho samostatného pokoje o velikosti 12 m2. Pokoje se nachází v bytě na ul. Purkyňova a je orientován do klidného vnitrobloku. Majitel požaduje nejlépe studenta odjíždějícího na víkend. Volné ihned. Cena je vč.služeb.

Detail
PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

13 900 000 Kč

Prodej výrobně skladovacího objektu ve Znojmě, Oblekovicích. Nachází se v komerčním areálu s dobrou dostupností, na vlastních pozemcích a se zajištěným přístupem podílovým spoluvlastnictví na přístupové komunikaci. Původní objekt byl kompletně rekonstruován a dostavěn v letech 2006-2008. Celý objekt je dělen na 3 haly o výměrách 631, 448 a 488 m2. Zázemí je tvořeno kancelářskými prostorami, šatnami a sociálním zázemím o celkové výměře 160 a 119 m2. Výška hal se pohybuje v rozmezí 5,6 - 6 m,..

Detail
HISTORICKÝ DŮM NA PRODEJ - VRANOV U BRNA

HISTORICKÝ DŮM NA PRODEJ - VRANOV U BRNA

12 000 000 Kč

Prodej historické budovy, bývalého hostince postaveného roku 1703, v centru obce Vranov u Brna. Vranov u Brna je vyhlášeným poutním místem, jehož historie sahá až do 13. století. Nachází se uprostřed krásné přírody asi 12 km severně od Brna v místech, kterým se dříve říkalo “Moravské Švýcarsko“. Nemovitost je ve fázi započaté rekonstrukce na wellnes hotel - vydáno STAVEBNÍ POVOLENÍ. V 1.PP se měla nacházet vinárna se zázemím, v 1.NP restaurace, recepce a patřičné zázemí. Ve 2.NP 10 komfortních..

Detail