Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

7 500 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 2+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Ulice Francouzská i dům prošel kompletní rekonstrukcí. K nastěhování ihned. Cena 7 500 Kč + 2 500 Kč služby a inkaso. Kauce 10 000 Kč. Vybavení: kuchyňská linka.

Detail
PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

7 500 Kč za měsíc

Pronájem prostorného půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Ulice Francouzská i dům prošel kompletní rekonstrukcí. K 0nastěhování ihned. Cena 7 500Kč + 2 500 Kč služby a inkaso. Kauce 10 000 Kč. Vybavení: kuchyňská linka.

Detail
PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk, BRNO - ŽEBĚTÍN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk, BRNO - ŽEBĚTÍN

5 150 000 Kč

Prodej velmi pěkného rodinného domu o velikosti 4+kk v městské části Brno-Žebětín. Jedná se o dvoupodlažní dům s předzahrádkou (35 m2). V 1.NP se nachází hlavní vstup do domu, obývací pokoj, jídelna, kuchyně a koupelna s WC. V 2.NP se nachází dvě prostorné ložnice z nichž jednu je možné rozdělit na dvě a koupelna s WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem, částečně je využito podlahové topení, nebo lze využít i krb v obývacím pokoji. Dům disponuje Fotovoltaickou elektrárnou pro vlastní potřebu o..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 535 000 Kč

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 83 m2 se nachází v 3 NP domu s výhledem do ulice na jih. K bytové jednotce náleží také sklep. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod hradbami nebo hrad Špilberk jsou dostupné pěšky. V tomto domě také nabízíme další byty o velikosti 2+1, a to ve..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 740 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s dvěma balkony a komorou, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 79 m2 se nachází v 7 NP domu s výhledem do ulice s orientací na jih. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu připraven k možné revitalizaci dle nároků a vkusu jednotlivých zájemců s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 380 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem a komorou, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 81 m2 se nachází v 4 NP domu s výhledem do klidného vnitrobloku pod ulicí Pellicova. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu určen ke kompletní rekonstrukci s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod..

Detail
PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

1 750 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru v osobním vlastnictví nacházející se v cihlovém domě na ulici Pekařská. Jedná se nebytový prostor, situovaných v 1. NP rezidence Pekařská 29. Velkou výhodou prostoru jsou výkladce orientované s hlavním vstupem do ul. Kopečná. Jedná se o velmi dobrou investiční příležitost. Prostor je vhodný zejména jako kanceláře nebo obchodní prostory. Dům má výhodnou polohu díky pěší dosažitelnosti celého centra Brna. Tramvajová zastávka je cca 100m od domu, nicméně na..

Detail
PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU BRNO-STŘED

PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU BRNO-STŘED

3 960 000 Kč

Nabídka prodeje obchodního prostoru v osobním vlastnictví nacházející se v cihlovém domě na ulici Pekařská. Jedná se nebytový prostor, situovaných v 1. NP rezidence Pekařská 29. Velkou výhodou prostoru jsou výkladce orientované s hlavním vstupem do ul. Pekařská. Jedná se o velmi dobrou investiční příležitost. Dům má výhodnou polohu díky pěší dosažitelnosti celého centra Brna. Tramvajová zastávka je cca 100m od domu, nicméně na Zelný trh je to chůzí 7 minut, na Náměstí svobody 10 minut, přímo na..

Detail
PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

3 270 000 Kč

Nabídka prodeje zrekonstruovaného nebytového prostoru v osobním vlastnictví nacházející se v cihlovém domě na ulici Pekařská. Jedná se nebytový prostor, situovaných v 1. NP rezidence Pekařská 29. Velkou výhodou prostoru jsou výkladce orientované s hlavním vstupem do ul. Kopečná. Jedná se o velmi dobrou investiční příležitost. Prostor je vhodný zejména jako kanceláře nebo obchodní prostory. Dům má výhodnou polohu díky pěší dosažitelnosti celého centra Brna. Tramvajová zastávka je cca 100m od..

Detail