Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM V CENTRU BRNA

OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM V CENTRU BRNA

14 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu obchodních prostor v centru Brna, na ulici Milady Horákové. Obchod má výbornou dostupnost do centra města (5 min.). Obchodní prostor je rozdělen na dvě části a společně má výměru 50 m2. Disponuje velkoformátovými okny do ulice. Prostor má vlastní zázemí. Volné ihned.

Detail
PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU V BRNĚ, UL. KOTLÁŘSKÁ

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU V BRNĚ, UL. KOTLÁŘSKÁ

18 000 Kč za měsíc

Pronájem obchodního prostoru na frekventované ulici Kotlářská nacházející se v širším centru Brna. Prostor je tvořen hlavní částí s výkladcem do ulice - využíván jako kadeřnictví, další dvě místnosti byly využívány jako kosmetika a masáže. Dále je v prostoru kuchyňka a sociální zázemí - vše o celkové výměře 70 m2. Součástí pronájmu je také prostor v suterénu o výměře 30 m2. Volné od 1.7.2017.

Detail
PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

6 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji nebytové prostory 143 m2 situované v přízemí nově zrekonstruované polyfunkční budovy na rohu ulic Francouzské a Přadlácká. Dům je v centru nově revitalizované lokality s vysokým nárustem rezidenčního bydlení. Prostor má přímý vstup z ulice a velkoplošné výkladce. Reprezentativní prostory jsou tvořeny velkometrážní místností 92 m2 luxusním sociálním zázemím a prostorem pro kuchyň. Prostor je kompletně zrekonstruovaný a připravený s kolaudací na bistro s kapacitou 36 míst.

Detail
PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

5 000 Kč za měsíc

Pronájem nebytového prostoru nacházející se přímo v centru Brna v blízkosti Hlavního nádraží na ul. Bašty. Jedná se o prostor, který je situován v suterénu cihlového domu. Přístup je přes udržované sklepní prostory, proto majitel požaduje pronajmout tento prostor pro účely, které nevyžadují velkou průchodnost lidí. Pro další informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 KRÁLOVO POLE

PRODEJ BYTU 2+1 KRÁLOVO POLE

2 585 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v historickém domě na ulici Kabátníkova. Bytová jednotka se nachází v přízemí cihlového domu. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení díky reprezentativnímu vstupu a autentickým společným prostorům. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci (topení, elektroinstalace, koupelna atd.). V domě byla provedena rekonstrukce společných prostor, elektroinstalace a byl vybudován nový výtah. Cena je uvedena bez daně z nabytí. Možnost přikoupení parkovacího..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

3 980 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví nacházející se cihlovém domě na ulici Anenská. Bytová jednotka se nachází v 3.NP. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení. Na domě proběhla rekonstrukce zateplení fasády a výměna oken. Byt je ve stávajícím stavu připraven k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců. V ceně bytu není zahrnuta daň z nabytí nemovitosti, kterou při koupi bytu hradí kupující.

Detail
PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU BRNO-STŘED

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU BRNO-STŘED

30 000 Kč za měsíc

Pronájem obchodních prostor o velikosti 83 m2 nacházející se v přízemí rekonstruovaného historického domu na rohu ul. Koliště a Milady Horákové. Prostor volný od 1.5.2017. Cena 30 000 Kč + služby 500 Kč/m2/rok

Detail
PRONÁJEM LUKRATIVNÍHO OP V BRNĚ, UL. VEVEŘÍ

PRONÁJEM LUKRATIVNÍHO OP V BRNĚ, UL. VEVEŘÍ

28 000 Kč za měsíc

Pronájem obchodního prostoru na frekventované ulici Veveří, v centru Brna. Prostor je tvořen obchodním částí s výkladcemi do ulice, skladem a sociálním zázemím. V současné době je prostor využíván jako prodejna. Volné od 1.7.2017.

Detail
PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

2 600 Kč za měsíc

Pronájem jednoho samostatného pokoje o velikosti 12 m2. Pokoje se nachází v bytě na ul. Purkyňova a je orientován do klidného vnitrobloku. Majitel požaduje nejlépe studenta odjíždějícího na víkend. Volné ihned. Cena je vč.služeb.

Detail
PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

13 900 000 Kč

Prodej výrobně skladovacího objektu ve Znojmě, Oblekovicích. Nachází se v komerčním areálu s dobrou dostupností, na vlastních pozemcích a se zajištěným přístupem podílovým spoluvlastnictví na přístupové komunikaci. Původní objekt byl kompletně rekonstruován a dostavěn v letech 2006-2008. Celý objekt je dělen na 3 haly o výměrách 631, 448 a 488 m2. Zázemí je tvořeno kancelářskými prostorami, šatnami a sociálním zázemím o celkové výměře 160 a 119 m2. Výška hal se pohybuje v rozmezí 5,6 - 6 m,..

Detail