Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU BRNO-STŘED

1 500 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru v osobním vlastnictví nacházející se v cihlovém domě na ulici Pekařská. Jedná se nebytový prostor, situovaných v 1. NP rezidence Pekařská 29. Velkou výhodou prostoru jsou výkladce orientované s hlavním vstupem do ul. Kopečná. Jedná se o velmi dobrou investiční příležitost. Prostor je vhodný zejména jako kanceláře nebo obchodní prostory. Dům má výhodnou polohu díky pěší dosažitelnosti celého centra Brna. Tramvajová zastávka je cca 100m od domu, nicméně na..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 940 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 84 m2 se nachází v 6 NP domu s výhledem do zahrad v klidném vnitrobloku. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu připraven k možné revitalizaci dle nároků a vkusu jednotlivých zájemců s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

5 050 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem a komorou, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 83 m2 se nachází v 5 NP domu s výhledem do zahrad v klidném vnitrobloku. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je po částečné rekonsktrukci. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod hradbami nebo hrad Špilberk jsou dostupné pěšky. V tomto domě také..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 535 000 Kč

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 83 m2 se nachází v 3 NP domu s výhledem do ulice na jih. K bytové jednotce náleží také sklep. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod hradbami nebo hrad Špilberk jsou dostupné pěšky. V tomto domě také nabízíme další byty o velikosti 2+1, a to ve..

Detail