Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ BYTU 1+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 1+1 BRNO-STŘED

2 050 000 Kč

Prodej nového půdního bytu o velikosti 1+1 nacházející se ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům společně s ulicí prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je ihned k nastěhování a je vhodný jako investice.

Detail
PRODEJ BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 1+KK BRNO-STŘED

1 810 000 Kč

Prodej nového půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející se ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům společně s ulicí prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je v současné době pronajatý se smlouvou na dobu určitou do 30.9.2018. Byt je vhodný jako investice.

Detail
PRODEJ BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+KK BRNO-STŘED

2 270 000 Kč

Prodej nového půdního bytu o velikosti 2+kk nacházející se ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům společně s ulicí prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je v současné době pronajatý se smlouvou na dobu určitou do 30.9.2018. Byt je vhodný jako investice.

Detail
PRODEJ BYTU 3+kk BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 3+kk BRNO-STŘED

3 400 000 Kč

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví nacházející se v cihlovém domě na ulici Anenská. Bytová jednotka se nachází v 2.NP domu s výtahem. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení. Na domě proběhla rekonstrukce zateplení fasády a výměna oken. Byt je ve stávajícím, velmi udržovaném stavu. Na bytě vázne nájemní právo na dobu neurčitou. Nájemník hradí 9 150 Kč/měs. + služby.

Detail