Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo domy a stav novostavba" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ RODINNÉHO DOMU NESLOVICE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU NESLOVICE

4 990 000 Kč

Prodej nadstandardní novostavby nízkoenergetického přízemního domu se sedlovou střechou na pozemku v obci Neslovice. Dům je dispozičně řešený jako 3+kk s terasou. Na pozemku u domu se dále nachází garáž s elektrickou bránou, za garáží je místnost (menší 1+kk) se samostatným vstupem a s přípravou na sprchu a wc. Bazén o velikosti 3x6 m se slanou vodou, protiproudem a tepelným čerpadlem. V domě jsou použity nadstandardní materiály a zařízení: kuchyňská linka s výsuvy Blum, výklopy Tandem,..

Detail
PRONÁJEM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU

PRONÁJEM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU

22 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu novostavbu nízkoenergetického domu o dispozici 3+1 v obci Lažany u Blanska. Dům nabízí velmi klidné rodinné bydlení v přírodě na samotném okraji obce v rodinné zástavbě. Obec Lažany je vzdálena přibližně 12km od městské části Brno-Řečkovice. Nejen moderní dispoziční řešení je výhodou, a to jak pro mladý pár s dítětem, ale také pro managery a vedoucí firem. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 600m2 a je podsklepený vinným sklípkem. Dům disponuje také malým půdním..

Detail
PRONÁJEM NOVÉHO BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM NOVÉHO BYTU 2+KK BRNO-STŘED

11 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu velmi pěkného bytu o velikosti 2+kk nacházející se na ul. Stará. Jedná se o nový byt nacházející se v nástavbě cihlového domu s výtahem. Byt je nezařízený a je k nastěhování je od 15.9. Cena 11 000 Kč + 2 200 Kč inkaso a služby. Ulice Stará prošla kompletní rekonstrukcí a je situována cca 10 min. chůzí do centra města.

Detail