Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

5 000 Kč za měsíc

Pronájem nebytového prostoru nacházející se přímo v centru Brna v blízkosti Hlavního nádraží na ul. Bašty. Jedná se o prostor, který je situován v suterénu cihlového domu. Přístup je přes udržované sklepní prostory, proto majitel požaduje pronajmout tento prostor pro účely, které nevyžadují velkou průchodnost lidí. Pro další informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Detail
PRONÁJEM LUKRATIVNÍHO OP V BRNĚ, UL. VEVEŘÍ

PRONÁJEM LUKRATIVNÍHO OP V BRNĚ, UL. VEVEŘÍ

28 000 Kč za měsíc

Pronájem obchodního prostoru na frekventované ulici Veveří, v centru Brna. Prostor je tvořen obchodním částí s výkladcemi do ulice, skladem a sociálním zázemím. Prostor byl využíván jako prodejna. Volné ihned.

Detail
OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM V CENTRU BRNA

OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM V CENTRU BRNA

14 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu obchodních prostor v centru Brna, na ulici Milady Horákové. Obchod má výbornou dostupnost do centra města (5 min.). Obchodní prostor je rozdělen na dvě části a společně má výměru 50 m2. Disponuje velkoformátovými okny do ulice. Prostor má vlastní zázemí. Volné ihned.

Detail
PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

PRODEJ OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

6 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji nebytové prostory 143 m2 situované v přízemí nově zrekonstruované polyfunkční budovy na rohu ulic Francouzské a Přadlácká. Dům je v centru nově revitalizované lokality s vysokým nárustem rezidenčního bydlení. Prostor má přímý vstup z ulice a velkoplošné výkladce. Reprezentativní prostory jsou tvořeny velkometrážní místností 92 m2 luxusním sociálním zázemím a prostorem pro kuchyň. Prostor je kompletně zrekonstruovaný a připravený s kolaudací na bistro s kapacitou 36 míst.

Detail
PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

PRODEJ VÝROBNĚ SKLADOVACÍHO OBJEKTU

13 900 000 Kč

Prodej výrobně skladovacího objektu ve Znojmě, Oblekovicích. Nachází se v komerčním areálu s dobrou dostupností, na vlastních pozemcích a se zajištěným přístupem podílovým spoluvlastnictví na přístupové komunikaci. Původní objekt byl kompletně rekonstruován a dostavěn v letech 2006-2008. Celý objekt je dělen na 3 haly o výměrách 631, 448 a 488 m2. Zázemí je tvořeno kancelářskými prostorami, šatnami a sociálním zázemím o celkové výměře 160 a 119 m2. Výška hal se pohybuje v rozmezí 5,6 - 6 m,..

Detail
PRONÁJEM KANCELÁŘE BRNO - KRÁLOVO POLE

PRONÁJEM KANCELÁŘE BRNO - KRÁLOVO POLE

10 890 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářskou plochu na ulici Křižíkova o výměře 22m2 a sklad 16m2. Kancelář se nachází v 1. patře s kuchyňkou a sociálním zázemím se sprchou a vlastní klimatizací. V přízemí se nachází sklad s příjezdovou zpevněnou plochou a vjezdem z ulice. Parkování v areálu objektu s ostrahou. Ideální využití je na prodej se vzorkovou plochou, logistiku apod. Volné ihned.

Detail
VÝROBNĚ SKLADOVACÍ HALA V KUŘIMI

VÝROBNĚ SKLADOVACÍ HALA V KUŘIMI

900 Kč za m2/rok

Pronájem výrobně skladovací haly v průmyslovém areálu, v obci Kuřim. Celý areál je obslužný kamionovou dopravou, výborná dostupnost na hlavní tahy směr Brno a Svitavy. Zděná hala se světlíky disponuje rampou a zásobovacími vraty a dispozičně je dělena na výrobně skladovací prostor, kanceláře se sociálním zázemím a šatny. Půdorysně má rozměry 24 x 40 m s výškou stropu 7 m. Vytápění haly je plynovými, samostatně regulovatelnými Robury. Bezproblémové parkování u objektu bezproblémový příjezd TIR,..

Detail