Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM U CENTRA BRNA

OBCHODNÍ PROSTOR S VÝKLADCEM U CENTRA BRNA

6 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu obchodních prostor u centra Brna. Prostor má výměru 31 m2. Disponuje velkoformátovými okny do ulice. Prostor má vlastní zázemí. Volné ihned. Prostor je vhodný pro služby např. kadeřnictví nebo kancelář. Dům je situován na rohu ulic Francouzská a Přadlácká. Ulice Francouzská probíhá souběžně s ulicemi Cejl a Milady Horákové, která je hlavní dopravní tepnou místní části zajišťující dopravní spojení z částí Brno-město, Černá Pole a Lesná. Autobusové a tramvajové zastávky jsou..

Detail
PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Výměra 1. NP (restaurace se zázemím) je 212 m2 a výměra 1. PP (sklep) je 84 m2. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje restaurace nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Výměra 1. NP (restaurace se zázemím) je 212 m2 a výměra 1. PP (sklep) je 84 m2. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRONÁJEM RESTAURACE U CENTRA BRNA

PRONÁJEM RESTAURACE U CENTRA BRNA

25 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu prostory 143 m2 situované v přízemí nově zrekonstruované polyfunkční budovy na na ul. Francouzská, která prošla kompletní rekonstrukcí. Dům je v centru nově revitalizované lokality s vysokým nárustem rezidenčního bydlení. Prostor má přímý vstup z ulice a velkoplošné výkladce. Reprezentativní prostory jsou tvořeny velkometrážní místností 92 m2 luxusním sociálním zázemím a prostorem pro kuchyň. Prostor je kompletně zrekonstruovaný a připravený s kolaudovací na bistro s..

Detail
PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU U CENTRA BRNA

25 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o výměře 143 m2 situované v přízemí nově zrekonstruované polyfunkční budovy na ul. Francouzská, která prošla kompletní rekonstrukcí. Dům je v centru nově revitalizované lokality s vysokým nárustem rezidenčního bydlení. Prostor má přímý vstup z ulice a velkoplošné výkladce. Reprezentativní prostory jsou tvořeny velkometrážní místností 92 m2, sociálním zázemím a prostorem pro sklad. Prostor je kompletně zrekonstruovaný. Nájem 25.000,-/měsíc

Detail