Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu rohový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM 2+KK BRNO-MEDLÁNKY

PRONÁJEM 2+KK BRNO-MEDLÁNKY

14 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu kompletně zařízeného velmi prostorného bytu o velikosti 2+kk s balkonem a komorou. Byt se nachází ve 4. NP novostavby na ul. K Babě. K nastěhování ihned. Výměry pokojů: obývací pokoj s kk: 25 m2, pokoj 17 m2. Dům je situován v klidné části Medlánek a vyhovuje zejména klientům, který vyhledávají klidné bydlení v blízkosti přírody. Cena 14 000 Kč + ink. a služby.

Detail
PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

info v RK

Výhodná investice koupě nájemního domu na velmi frekventovaném místě v centru Brna. Budova má 4. nadzemní a jedno podzemní podlaží. V přízemí se nachází tři nebytové jednotky pronajaty stabilním nájemcům. Dále je v domě 12 bytových jednotek. Byty a nebytové prostory jsou pronajaty na dobu určitou. Na půdní prostor je vydané stavební povolení na vestavbu dalších 5ti bytových jednotek o čisté bytové ploše 522 m2. Celý projekt je připraven včetně rekonstrukce společných prostor opravy fasády..

Detail
PRODEJ RODINNÉHO DOMU NESLOVICE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU NESLOVICE

5 100 000 Kč

Prodej nadstandardní novostavby nízkoenergetického přízemního domu se sedlovou střechou na pozemku v obci Neslovice. Dům je dispozičně řešený jako 3+kk s terasou. Na pozemku u domu se dále nachází garáž s elektrickou bránou, za garáží je místnost (menší 1+kk) se samostatným vstupem a s přípravou na sprchu a wc. Bazén o velikosti 3x6 m se slanou vodou, protiproudem a tepelným čerpadlem. V domě jsou použity nadstandardní materiály a zařízení: kuchyňská linka s výsuvy Blum, výklopy Tandem,..

Detail
PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje restaurace o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail