Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu rohový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

6 500 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Velikost bytu je vhodná pro 1 os. nebo pro pár. K nastěhování ihned. Cena 6 500 Kč + 2 000 Kč služby a inkaso. Kauce 8 500 Kč. Vybavení: kuchyňská linka, lednice.

Detail
PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

PRODEJ NÁJEMNÍHO DOMU V CENTRU BRNA

info v RK

Výhodná investice koupě nájemního domu na velmi frekventovaném místě v centru Brna. Budova má 4. nadzemní a jedno podzemní podlaží. V přízemí se nachází tři nebytové jednotky pronajaty stabilním nájemcům. Dále je v domě 12 bytových jednotek. Byty a nebytové prostory jsou pronajaty na dobu určitou. Na půdní prostor je vydané stavební povolení na vestavbu dalších 5ti bytových jednotek o čisté bytové ploše 522 m2. Celý projekt je připraven včetně rekonstrukce společných prostor opravy fasády..

Detail
PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ OBCHODNÍ PROSTORY - RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje nebytového prostoru o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

PRODEJ RESTAURACE BRNO-STŘED

7 650 000 Kč

Nabídka prodeje restaurace o celkové výměře 249 m2 (se zázemím) nacházející se v přízemí bytového domu se vstupem a výlohami do ulic Anenská a Kopečná. Prostor byl vždy provozován jako restaurace, v současné době je prázdný a je ve stavu k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

3 500 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví nacházející se cihlovém domě na ulici Anenská. Bytová jednotka se nachází v 5.NP domu s výtahem. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení. Na domě proběhla rekonstrukce zateplení fasády a výměna oken. Byt je ve stávajícím stavu připraven k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail