Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

6 500 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Velikost bytu je vhodná pro 1 os. nebo pro pár. K nastěhování ihned. Cena 6 500 Kč + 2 000 Kč služby a inkaso. Kauce 8 500 Kč. Vybavení: kuchyňská linka, lednice.

Detail
PRONÁJEM BYTU 1+1 KRÁLOVO POLE

PRONÁJEM BYTU 1+1 KRÁLOVO POLE

10 900 Kč za měsíc

Pronájem pěkného zařízeného bytu o velikosti 1+1 s balkonem nacházející se v cihlovém domě na ul. Hlaváčkova. Byt je vhodný pro 1 osobu nebo pár. Lokalita Královo Pole je velmi vyhledávaná z důvodu klidného bydlení z dobrou dostupností do centra města. K nastěhování od 1.2.2018. Kauce 1 měsíční nájem.

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

3 500 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví nacházející se cihlovém domě na ulici Anenská. Bytová jednotka se nachází v 5.NP domu s výtahem. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení. Na domě proběhla rekonstrukce zateplení fasády a výměna oken. Byt je ve stávajícím stavu připraven k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců.

Detail
PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

PRONÁJEM POKOJE V KRÁLOVĚ POLI

2 600 Kč za měsíc

Pronájem jednoho samostatného pokoje o velikosti 12 m2. Pokoje se nachází v bytě na ul. Purkyňova a je orientován do klidného vnitrobloku. Majitel požaduje nejlépe studenta odjíždějícího na víkend. Volné ihned. Cena je vč.služeb.

Detail