Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

12 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu v nově zrekonstruovaném secesním domě v těsné blízkosti historického centra Brna. Nově zrekonstruovaný byt bytu o velikosti 2+kk s balkonem se nachází v prvním patře a je situován do klidné dvorní části s upraveným parkovým dvorkem. Byt má jeden velký pokoj s kuchyňským koutem a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice, myčky, horkovzdušné trouby. Součástí ložnice je i menší samostatná šatna. Kompletně nově zařízená koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Byt je..

Detail
PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

13 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu v nově zrekonstruovaném secesním domě v těsné blízkosti historického centra Brna. Nově zrekonstruovaný byt o velikosti 2+kk se nachází v prvním patře a je situován okny do ulice. Byt má prostornou chodbu vhodnou pro vestavěné skříně. Z chodby je vstup do pokoje s kuchyňským koutem a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice, myčky, horkovzdušné trouby. Druhý velký pokoj může sloužit současně jako pracovna a ložnice. Kompletně nově zařízená koupelna se sprchovým koutem. Byt..

Detail
PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

13 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu v nově zrekonstruovaném secesním domě v těsné blízkosti historického centra Brna. Součástí bytu o velikosti 2+kk v přízemí je velká terasa, která navazuje na upravený dvorek. Byt má výborné dispoziční řešení se samostatným WC, velkou komorou, prostornou chodbou pro vestavěné skříně apod. Nově zařízený byt nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku včetně lednice, myčky, horkovzdušné trouby. Kompletně nově zařízená koupelna se sprchovým koutem. Byt je vhodný i pro pár s dítětem. Byt..

Detail
PRODEJ BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+KK BRNO-STŘED

3 550 000 Kč

Prodej bytu o velikosti 2+kk nacházející se v 5ti podlažním cihlovém domě, který prošel kompletní rekonstrukcí fasád, výměny oken, veškerých instalací v bytech a společných prostorech. Jedná se projekt prodeje bytů v domě na ul. Vlhká. U projektu jsem zachovali původní secesní charakter domu včetně původních vstupních dveří, vysokých stropů, plastik ve společných prostorech domu, původního schodiště atd. Byty jsou připraveny k interiérovému dokončení dle potřeby a vkusu jednotlivých..

Detail
PRONÁJEM 2+KK BRNO-LESNÁ

PRONÁJEM 2+KK BRNO-LESNÁ

13 000 Kč za měsíc

Nabídka pronájmu nezařízeného bytu o velikosti 2+kk s terasou nacházejícího se v cihlovém domě s výtahem. Byt je umístěn v domě na ul. Majdalenky. K nastěhování ihned. Cena 13 000 Kč + služby cca 3 000 Kč. Byt je vhodný pro 1 osobu max pro pár. Kauce 1 měsíční platba. Majitel požaduje nekuřáka. Lokalita je vhodná zejména pro nájemníky, kteří vyhledávají klidné bydlení v blízkosti lesa.

Detail
PRODEJ BYTU 1+1 BRNO-LESNÁ

PRODEJ BYTU 1+1 BRNO-LESNÁ

1 990 000 Kč

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 nacházející se v přízemí revitalizovaného domu (plastová okna, stupačky a fasáda). Byt je ve stávajícím stavu připraven k možné revitalizaci podle potřeby a vkusu jednotlivých zájemců. Jedná se o velmi vyhledávanou klidnou lokalitu, proto je byt vhodný zejména pro klienty hledající klidné bydlení v blízkosti lesa.

Detail