Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ BYTU 3+1 KRÁLOVO POLE

PRODEJ BYTU 3+1 KRÁLOVO POLE

4 490 000 Kč

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s prostornou chodbou, komorou a novou lodžií, ze které je krásný výhled na Brno. Byt se nachází v kompletně revitalizovaném panelovém domě ve vyhledávané lokalitě Královo Pole na ul. Chodská (nová okna, lodžie, fasáda, střecha, výtah, elektroinstalace ve společných prostorách, stoupačky). Byt je v původním udržovaném stavu, připraven k možné revitalizaci dle nároků a vkusu jednotlivých zájemců. Výhoda tohoto bytu je v dobré dispozici, kdy..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 575 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 82 m2 se nachází v 3 NP domu s výhledem do vnitrobloku. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu připraven k možné revitalizaci dle nároků a vkusu jednotlivých zájemců s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 085 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 79 m2 se nachází v 1 NP domu s výhledem do dvora a z tohoto důvodu je menší světlost v pokojích. V bytě byla provedena částečná rekonstrukce - elektřiny, koupelny, podlah a nová kuchyňská linka. K bytové jednotce náleží také sklep. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost...

Detail