Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ BYTU 2+1 KRÁLOVO POLE

PRODEJ BYTU 2+1 KRÁLOVO POLE

3 190 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v historickém domě na ulici Kabátníkova. Bytová jednotka se nachází v 4. NP cihlového domu, okna bytu jsou orientována jak do ulice na jižní stranu tak do dvora na severní stranu. Modernizovaný dům z počátku minulého století nabízí vysoký komfort bydlení díky reprezentativnímu vstupu a autentickým společným prostorům. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci (topení, elektroinstalace, koupelna atd.). V domě byla provedena rekonstrukce společných prostor, elektroinstalace a byl..

Detail
PRONÁJEM BYTU 1+1 BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+1 BRNO-STŘED

8 000 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 1+1 nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. K nastěhování ihned. Cena 8 000 Kč + 2000 Kč služby a inkaso. Kauce 10 000 Kč. Vybavení: kuchyňská linka, lednice, pračka.

Detail
PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

13 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu v nově zrekonstruovaném secesním domě v těsné blízkosti historického centra Brna. Nově zrekonstruovaný byt o velikosti 2+kk se nachází v prvním patře a je situován okny do ulice. Byt má prostornou chodbu vhodnou pro vestavěné skříně. Z chodby je vstup do pokoje s kuchyňským koutem a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice, myčky, horkovzdušné trouby. Druhý velký pokoj může sloužit současně jako pracovna a ložnice. Kompletně nově zařízená koupelna se sprchovým koutem. Byt..

Detail