Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 2+KK BRNO-STŘED

7 500 Kč za měsíc

Pronájem nového půdního bytu o velikosti 2+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Ulice Francouzská i dům prošel kompletní rekonstrukcí. K nastěhování ihned. Cena 7 500 Kč + 2 500 Kč služby a inkaso. Kauce 10 000 Kč. Vybavení: kuchyňská linka.

Detail
PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

PRONÁJEM BYTU 1+KK BRNO-STŘED

7 500 Kč za měsíc

Pronájem prostorného půdního bytu o velikosti 1+kk nacházející ve spodní části ul. Francouzská s dobrou dostupností do centra města. Ulice Francouzská i dům prošel kompletní rekonstrukcí. K 0nastěhování ihned. Cena 7 500Kč + 2 500 Kč služby a inkaso. Kauce 10 000 Kč. Vybavení: kuchyňská linka.

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 535 000 Kč

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 s balkonem, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 83 m2 se nachází v 3 NP domu s výhledem do ulice na jih. K bytové jednotce náleží také sklep. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod hradbami nebo hrad Špilberk jsou dostupné pěšky. V tomto domě také nabízíme další byty o velikosti 2+1, a to ve..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 740 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s dvěma balkony a komorou, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 79 m2 se nachází v 7 NP domu s výhledem do ulice s orientací na jih. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu připraven k možné revitalizaci dle nároků a vkusu jednotlivých zájemců s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská..

Detail
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-STŘED

4 380 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkonem a komorou, ve vyhledávané lokalitě Staré Brno, v ulici Pekařská. Jednotka o celkové výměře 81 m2 se nachází v 4 NP domu s výhledem do klidného vnitrobloku pod ulicí Pellicova. K bytové jednotce náleží také sklep. Byt je v původním stavu určen ke kompletní rekonstrukci s možnou změnou dispozice na 3+kk. Velmi dobrá dostupnost MHD, tramvajová zastávka je vzdálena pouhých cca 50 m od domu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Zahrady pod..

Detail